Vkci-Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Vkci Clan Stranice
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 PERMANENT BAN

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
CMaronja




Broj postova : 1
Join date : 16.02.2013

PERMANENT BAN Empty
PostajNaslov: PERMANENT BAN   PERMANENT BAN Icon_minitimesub vel 16, 2013 7:32 am

Danas sam normalno igral na VKCI promod serveru i najednom permanent ban... nisam haxal nisam nista koristil kaj je protiv servera i ban... Banal me vkci|MC ...
xf:sktomo
nick: CMaronja
[Vrh] Go down
kicho




Broj postova : 2
Join date : 19.02.2013

PERMANENT BAN Empty
PostajNaslov: Da imam isti problem samo sto sam ja dobio ban jer je neki kao admin koji ima rcon usao ja sam igrao ali stvarno dobro ali on se pravio pametan i kreno je bannat ali pogresno odna sam ja napisao de slikaj i vidi dali haxam a on je napisao nezanima me to    PERMANENT BAN Icon_minitimeuto vel 19, 2013 2:19 pm

CMaronja je napisao/la:
Danas sam normalno igral na VKCI promod serveru i najednom permanent ban... nisam haxal nisam nista koristil kaj je protiv servera i ban... Banal me vkci|MC ...
xf:sktomo
nick: CMaronja
[Vrh] Go down
kicho




Broj postova : 2
Join date : 19.02.2013

PERMANENT BAN Empty
PostajNaslov: xf:97exodus nick:exodus   PERMANENT BAN Icon_minitimeuto vel 19, 2013 2:22 pm

kicho je napisao/la:
CMaronja je napisao/la:
Danas sam normalno igral na VKCI promod serveru i najednom permanent ban... nisam haxal nisam nista koristil kaj je protiv servera i ban... Banal me vkci|MC ...
xf:sktomo
nick: CMaronja
[Vrh] Go down
Sponsored content





PERMANENT BAN Empty
PostajNaslov: Re: PERMANENT BAN   PERMANENT BAN Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PERMANENT BAN
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vkci-Clan :: ..::Vkci-Clan Forum::.. :: ..::Pomoć::..-
Forum(o)Bir: